Nagranie relaksacji wg. Metody Wyciszenia (TSM)

Nareszcie udało mi się przygotować dla Was prowadzenie medytacji wyciszenia. Pamiętajcie, żeby przygotować sobie spokojne miejsce i czas. Wyłączyć telefon. Zachęcam też, aby przed praktyką zapoznać się z informacjami wprowadzającymi, które są zamieszczone z prawym menu pod działem „Medytacja wyciszenia”.

Na pewno będę pracować nad doskonaleniem tej wersji, ale póki co jest, to co jest. Jestem ciekawa Waszych wrażeń z praktykowania metody wyciszenia, podzielcie się w komentarzach na dole.

Pamiętajcie, że na początku Wasze ciało nie jest przyzwyczajone do rozluźnienia, więc możecie odczuwać różne wrażenia, ale żadne z nich Wam nie grozi. Wasze ciało dopiero będzie się uczyć rozluźniania, ono póki co nie jest dla ciała naturalnym stanem.

Całość trwa 20 minut. 5 minut przed stanowi krótkie wprowadzenie do pozycji. Samo prowadzenie natomiast trwa 15 minut. Najlepiej skorzystać ze słuchawek.

No to zaczynamy!

 

Jeśli znasz angielski i chcesz pracować ze ścieżkami samej Pauline odsyłam Cię bezpośrednio do sklepu online w Autralii.

Dodaj komentarz

3 Komentarze

 1. Justyna

   /  10 września, 2020

  Cześć,chciałam odtworzyć,ale niestety nie ma…..czy będzie w przyszłości?

 2. Justyna

   /  10 września, 2020

  Nie dopisałam że chciałam odtworzyć w samej aplikacji soundcloud. Na stronie działa. DZIĘKUJE 🙂

 3. Justyna

   /  14 września, 2020

  Bardzo dziękuję za tą relaksację,jest niezwykle pomocna jeżeli tylko chcemy żeby była.Odsłuchuje codziennie,mam nadzieję że będzie dla mnie pomocna.Czytałam książkę na temat tej metody-jedna z ważniejszych dla mnie pozycji jeżeli chodzi o nerwicę lękową.Jeżeli byłyby w przyszłości warsztaty z tej metody to ja jestem pierwsza w kolejce 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: