Nagranie relaksacji wg. Metody Wyciszenia (TSM)

Nareszcie udało mi się przygotować dla Was prowadzenie medytacji wyciszenia. Pamiętajcie, żeby przygotować sobie spokojne miejsce i czas. Wyłączyć telefon. Zachęcam też, aby przed praktyką zapoznać się z informacjami wprowadzającymi, które są zamieszczone z prawym menu pod działem „Medytacja wyciszenia”.

Na pewno będę pracować nad doskonaleniem tej wersji, ale póki co jest, to co jest. Jestem ciekawa Waszych wrażeń z praktykowania metody wyciszenia, podzielcie się w komentarzach na dole.

Pamiętajcie, że na początku Wasze ciało nie jest przyzwyczajone do rozluźnienia, więc możecie odczuwać różne wrażenia, ale żadne z nich Wam nie grozi. Wasze ciało dopiero będzie się uczyć rozluźniania, ono póki co nie jest dla ciała naturalnym stanem.

Całość trwa 20 minut. 5 minut przed stanowi krótkie wprowadzenie do pozycji. Samo prowadzenie natomiast trwa 15 minut. Najlepiej skorzystać ze słuchawek.

No to zaczynamy!

 

Jeśli znasz angielski i chcesz pracować ze ścieżkami samej Pauline odsyłam Cię bezpośrednio do sklepu online w Autralii.

Dodaj komentarz

8 Komentarzy

 1. Justyna

   /  10 września, 2020

  Cześć,chciałam odtworzyć,ale niestety nie ma…..czy będzie w przyszłości?

 2. Justyna

   /  10 września, 2020

  Nie dopisałam że chciałam odtworzyć w samej aplikacji soundcloud. Na stronie działa. DZIĘKUJE 🙂

 3. Justyna

   /  14 września, 2020

  Bardzo dziękuję za tą relaksację,jest niezwykle pomocna jeżeli tylko chcemy żeby była.Odsłuchuje codziennie,mam nadzieję że będzie dla mnie pomocna.Czytałam książkę na temat tej metody-jedna z ważniejszych dla mnie pozycji jeżeli chodzi o nerwicę lękową.Jeżeli byłyby w przyszłości warsztaty z tej metody to ja jestem pierwsza w kolejce 🙂

 4. Nat

   /  6 listopada, 2020

  Czy jest szansa że będzie Nowe nagranie z dłuższymi przerwami na ciszę ? Może wrzucialby je Pani na youtube i więcej osób by z niego skorzystało jest bardzo wyciszające😊

 5. Jasne, mogę przygotować. Napiszcie mi proszę jaki nośnik będzie najlepszy, czy właśnie youtube? i dlaczego lepiej youtube niż ścieżka dźwiękowa?

 6. Nat

   /  12 listopada, 2020

  Myślę że na youtube więcej osoby będzie korzystać z nagrania, w takiej wersji jak jest 1 jest też super 🙂🙂 A czy jest szansa na trochę dłuższy filmik niż 15 minut?

 7. Anonim

   /  21 grudnia, 2020

  Witam czy wie już Pani może kiedy uda się nagrać coś dłuższego?

 8. Konrad

   /  4 lutego, 2021

  Na tej ścieżce dźwiękowej jest super na YouTube zaraz przeszkodzi reklam.
  Nagranie jest super naprawdę wycisza …
  Dziękuje serdecznie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: