Bezpłatne konsultacje w lipcu

konsultacje_NL

W lipcu istnieje możliwość spotkania się ze mną w ramach bezpłatnej konsultacji psychologicznej. Konieczny jest wcześniejszy kontakt i rezerwacja, ponieważ mogę przyjąć ograniczoną liczbę osób. Proszę, zanim się zgłosisz, zapoznaj się z pozostałymi informacjami.

Szczególnie zapraszam osoby, które:

 • doświadczają napadów paniki
 • doświadczają lęków bez znanych przyczyn (lęk uogólniony)
 • chciałyby poznać i nauczyć się podstawowych metod relaksacji oraz techniki wyciszenia Stillness Meditation

Ponadto na konsultacje zapraszam także osoby

 • które przeżywają lęk na tle religijnym (lęk przed potępieniem, poczucie winy na tle religijnym)
 • wiedzieć, co Bóg o nich myśli i jak może to wpłynąć na Wasze życie

Jednocześnie informuję, że jestem chrześcijanką, nie należę do żadnej sekty, a w swojej pracy z ludźmi zawsze kieruję się miłością i zrozumieniem, a nie osądem. Moja pełna wolność stała się możliwa dzięki osobistemu spotkaniu Jezusa, ale szanuję wolność każdego do poszukiwania własnej drogi duchowej. Na moich spotkaniach nikogo nie „nawracam” na siłę. Kieruję się przede wszystkim zasadami zawartymi w Kodeksie etyczno-zawodowym obowiązującym każdego psychologa.

Na konsultacje obowiązują zapisy na maila kontakt@nerwicalekowa.com.  Liczba osób, które mogę przyjąć jest ograniczona. Pamiętajcie proszę, że podczas weekendów mogę nie odpisywać.

Jeśli się zgłosisz będę Cię prosić o przygotowanie odpowiedzi na kilka pytań, które prześlę już w mailu, aby pomóc Ci zwrócić uwagę na pewne istotne aspekty, które mogą uporządkować naszą rozmowę.

Zapraszam!

Małgorzata Siłka

Dodaj komentarz

4 Komentarze

 1. piper

   /  21 września, 2017

  Czy spotkania jeszcze sie odbywają ? Jesli tak, to w jakim mieście ?

 2. Pogromczyni szkodliwych praktyk.

   /  2 marca, 2020

  Ciekawa jestem, kiedy takie praktyki będą prawnie zakazane.

 3. Pogromczyni szkodliwych praktyk

   /  2 marca, 2020

  Nie ma Pani wykształcenia uprawniającego do leczenia kogokolwiek. W Polsce dostępnych jest ponad 20 kierunków psychoterapeutycznych, Pani nie ukończyła żadnego z nich. Szkolenie trwające co najmniej cztery lata obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, doświadczenie własnej psychoterapii, superwizji i staży klinicznych. Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest udokumentowanie konkretnej liczby lat / liczby godzin pracy psychoterapeutycznej z pacjentami pod stałą superwizją, spełnienie pozostałych wymogów formalnych i zdanie egzaminu. Panią kieruje miłość do Jezusa i chęć pomagania. Chylę czoła. Tyle, że w każdym cywilizowanym kraju, w którym obowiązuje coś takiego jak ustawa o zawodzie psychoterapeuty, Pani odpowiadałaby za swoją działalność przed sądem. W kraju takim jak Polska ustawy nie ma, a ludzie poddają się egzorcyzmom. W jaki sposób Pani „leczy” w swoim „gabinecie”, boje się zapytać. Sugeruję zlikwidowanie tej żenującej „oferty”, z pożytkiem dla wszystkich. Myślę, że Jezus też by się ucieszył.

 4. Szanowna Pani, cieszę się, że pilnuje Pani, aby ludzie mieli kompetencje do wykonywanych danych praktyk. Rzeczywiście trzeba to sprawdzać. Jednocześnie informuję, że do prowadzenia konsultacji psychologicznych uprawnia mnie dyplom magistra psychologii. Nie prowadzę terapii. Ponadto jawnie informuję o moich wartościach, ponieważ pacjent ma prawo wiedzieć z kim pracuje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: